9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Бонусна програма

СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ дає компаніям можливість спілкуватися з відвідувачами значно довше, ніж три виставкових дні. Сайт, Facebook, email розсилки – це наш спосіб розказати гостям виставки про вашу участь, ваші прем’єри і новинки, акції та події. Орендували виставковий стенд?

Надсилайте інформацію про себе і спілкуйтеся з відвідувачами задовго до початку виставки, адже для вас це безкоштовно!

 • ПУБЛІКАЦІЯ НОВИН НА САЙТІ

  Учасники виставки можуть надсилати інформацію про новинки і продукти, які будуть представлені на їх стенді, а також про свої акції, презентації і демонстрації. Оргкомітет виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ розміщує таку інформацію у стрічці новин сайту, щоб відвідувачі дізналися про найцікавіші продукти майбутньої виставки. Це хороша можливість, адже напередодні виставки сайт відвідують близько 10000 разів! Надсилайте інформацію про новинки на e-mail рекламної служби у будь-якій зручній формі: у вигляді готових текстів чи вільного опису продукції ; обов'язково додайте фото.
 • НОВИНИ У СТРІЧЦІ FACEBOOK

  выставочный зал мир канцелярии
  Наша Facebook сторінка – це спільнота із понад тисячі фахівців, які цікавляться новинами галузі, подіями виставки і новинками її учасників.
 • ЕЛЕКТРОННІ РОЗСИЛКИ

  Електронні дайджести новин – давня традиція нашого спілкування з відвідувачами виставки. 2-4 рази на місяць ми надсилаємо листи про новинки, програму заходів та інші важливі події СВІТУ КАНЦЕЛЯРІЇ. Наші електронні дайджести отримують більше 8000 читачів. В електронному дайджесті розміщуються новини учасників, раніше розміщені в стрічці новин сайту
 • БАНЕР ВИСТАВКИ

  світ канцелярії
  Ми створили ряд банерів виставки спеціально для учасників. Деякі з них підійдуть для вашого веб-сайту, деякі створені для соціальних мереж. Ви можете завантажити їх зі сторінки «медіа / банери виставки» і з їх допомогою інформувати своїх клієнтів про вашу участь у виставці.
*Всі надані тексти проходять редакторську корекцію. Об'єми і терміни розміщення інформації визначаються на розсуд організатора. Надсилайте ваші матеріали про новинки та події у вигляді готових текстів та 2–3 фото на e-mail: expoadvert@acco.kiev.ua