9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Прес-релізи

здание выставки
Подія:

20-та Спеціалізована виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021

Дати: 19 – 21 травня 2021
Місце проведення:

Виставковий центр «АККО Інтернешнл» (м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б, парк ім. Пушкіна)

Організатори:

Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів, Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

19-21 травня у Києві з успіхом пройшла єдина вітчизняна спеціалізована виставка канцелярських товарів СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021. Захід презентував гарну експозицію з яскравими стендами й великою кількістю новинок. Відвідали виставку понад 1200 фахівців – власники магазинів, представники торговельних мереж.

Навесні 2021 року після карантинної перерви свою роботу відновила головна подія української канцелярської галузі – виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ. В павільйоні були представлені стенди 45 компаній з України, Білорусі та Сербії. Це виробники та імпортери близько 70 брендів із 13 країн світу.

Попри кількаразову зміну дат через карантин, учасники докладали максимум зусиль, щоб представити масштабні, яскраві дизайнерські стенди та свої найсвіжіші новинки. У традиційній локації ВЦ «АККО Інтернешнл» експозиція зайняла майже всю площу павільйону та охопила 2 400 квадратних метрів.

Таким чином, виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021 зберегла своє важливе значення корисного і прикладного інструменту для розвитку бізнесу. Цьогорічну подію відвідали 1 257 гостей з усієї України. Традиційно, більш як половину аудиторії складають представники сектору роздрібної торгівлі – підприємці, власники та керівники магазинів – а також фахівці з галузі дистрибуції та представники виробничих підприємств.

У виставці взяли участь компанії COLOR-IT, KIRI SKETCH, MAGNETOPLAN, PULSE OFFICE, PROFIPLAN, STRATEG, UKRBOARDS, WINNER ONE, АЛЬЯНС ОРБІТА, АПЕЛЬСИН, АРКУШ, БРІСК, БУМАЖНАЯ ФАБРИКА ГОЗНАКА, ВІЛЬНО, ГУЛІВЕР ІНТЕРНЕШНЛ, ДIМ УПАКОВКИ, ДЖАМБІ, ДРУКАРНЯ ВОЛЬФ, ВИДАВНИЦТВО ЕКСПРЕС УДАЧІ, ВИДАВНИЦТВО ЗІРКА, ІДЕЙКА, КРИСТАЛ БУК, ЛАВКА ХУДОЖНИКА, ЛЮКСОН, МЕДЖИК СУВЕНІР, МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ, ПАПЕРОВИЙ ЕКО СВІТ, ВИДАВНИЧИЙ ДІМ ПЕГАС, ВИДАВНИЦТВО ПОДІЛЛЯ, САВІТОН, САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ, СКАТ, ВИДАВНИЦТВО СМАЙЛ, ВИДАВНИЦТВО ТАЛАНТ, КОМПАНІЯ ТВМ, ТЕТРАДА, ТРЕК, КОМПАНІЯ ТСО та інші.

Перелік товарних категорій виставки охоплює весь спектр канцтоварів, необхідних у повсякденному житті для роботи та навчання. Це паперова продукція, в тому числі зошити й записники, письмове приладдя, офісні дрібниці, шкільна канцелярія, товари для хобі і творчості, дитяча навчальна й розвивальна література, презентаційне обладнання, ділові сувеніри, шкіргалантерея тощо.

Один з найбільших і найдавніших українських виробників канцелярської продукції – компанія «ТЕТРАДА» – презентувала найсвіжіші новинки свого асортименту: ручки масляні та гелеві під власним брендом, восковий пластилін на основі церезину, зошити для малювання з розмальовками та нові дизайни шкільних зошитів.

Зошити, щоденники, альбоми для малювання були також представлені на стендах найвідоміших українських виробників паперової продукції: БРІСК, ВИДАВНИЦТВО «ПОДІЛЛЯ», МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ.

Окрім класичних зошитів на виставці можна було обрати і екологічні канцтовари, що особливо приємно – українського виробництва. Зошити на пружині з різними варіантами обкладинок та офісний папір із вторсировини представляла компанія «ПАПЕРОВИЙ ЕКО СВІТ». А виробник з Одеси – KIRI SKETCH – представив цьогорічну новинку – еко альбом для акварелей зі змінним внутрішнім блоком на 40 аркушів у міцній обкладинці з корки.

Сербська компанія PULSE брала участь у виставці, аби вперше представити свою продукцію в Україні. Підприємство виготовляє шкільні ранці, міські рюкзаки та сумки для комп’ютерної техніки, валізи тощо. Рюкзаки для школярів виготовляються за усіма стандартами якості та гарантію від виробника у 25 місяців.

Рюкзаки ж посідали одне з центральних місць цьогорічної експозиції – на одному із найбільших стендів була представлена колекція 2021 від бренду Winner One та нова лінійка під брендом SkyName. Це легкі, міцні й ергономічні рюкзаки для хлопчиків і дівчаток з яскравими та об’ємними малюнками на передній кишені. В усіх варіантах дизайнів можна зібрати набір із пеналом і торбинкою для взуття.

Чи не найбільш представленою категорією цьогоріч була дитяча книга. Було приємно відзначити, що в Україні видають продуману, цікаву та якісну літературу для дітей, яка здатна втамувати жагу до знань, зацікавити й розважити. Книжкова продукція була представлена на стендах видавничих домів АПЕЛЬСИН, ДЖАМБІ, ЗІРКА, КРИСТАЛ БУК, СКАТ, СМАЙЛ, СОВА, ПЕГАС, ТАЛАНТ.

Незамінні у багатьох офісах фліпчарти та сухостиральні дошки, як завжди, були широко представлені на стенді ТМ 2х3, яку в Україні представляє компанія «ВІЛЬНО». Одна з найпримітніших моделей цього року – двосторонні мобільні магнітні дошки зі скла. Вони мають дві поверхні – чорну глянцеву та білу матову – і кріпляться до міцного корпусу з анодованого алюмінію. Увагу гостей будь-якого офісу також привернуть фліпчарти з абсолютно прозорою поверхнею для письма.

Творчі хобі досі популярні в українців, як спосіб підняти собі настрій. На виставці можна було знайти різноманітні для художніх робіт, розпису тканин, створення картин по номерах або бісером – на стендах ПП БІЛИК, ЛАВКА ХУДОЖНИКА, ТМ ІДЕЙКА, TM STRATEG, ТРЕК, САМТЕКС ДИСТРИБУЦІЯ та інших.

Розважитись відвідувачі та учасники могли й просто на виставці. Адже на другий день роботи СВІТУ КАНЦЕЛЯРІЇ припав День вишиванки. Тож всіх охочих запросили взяти участь у флешмобі на Facebook сторінці. Його переможниця отримала у подарунок якісну барвисту лляну вишиванку.

Виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ щороку стають важливою подією для підприємців і власників роздрібних канцелярських магазинів. Адже тут можна наочно бачити новинки в різних категоріях товарів, спілкуватися з найбільшими виробниками й постачальниками, та обирати надійних партнерів з України та з-за кордону.