Замовити стенд Замовити квиток
Весна 2021
КИЇВ, МВЦ

Прес-релізи

здание выставки
Подія:

19-та Спеціалізована виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019

Дати: 03 – 06 квітня 2019
Місце проведення:

Виставковий центр «АККО Інтернешнл» (м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б, парк ім. Пушкіна)

Організатори:

Українська Асоціація Постачальників Канцелярських Товарів Виставкова компанія «АККО Інтернешнл»

З 3 по 6 квітня у Києві проходила 19-та Спеціалізована виставка канцелярських товарів і приладдя для офісу СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019 . Її учасники представили 240 брендів у 26 товарних категоріях і презентували кращі новинки сезону. Відвідали виставку більше 3700 фахівців.

СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ може по праву вважатися єдиною в Україні виставковою подією з чіткою спеціалізацією на темі канцтоварів. Її тематики охоплюють всі основні категорії виробів для школи, офісу і творчості. Це паперові вироби, письмове приладдя, оргтехніка, презентаційна продукція та офісні дрібниці, папки і товари для організації архівів, шкіргалантерея, дитяча розвиваюча і навчальна література, товари для творчості та хобі для дітей і дорослих.

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – це головний майданчик для спілкування постачальників, виробників і імпортерів канцтоварів з гуртовими покупцями і власниками роздрібних магазинів. Цього року на виставці працювали 68 компаній, які на українському ринку представляють 240 брендів з 30 країн світу. Відвідали виставку цього року більше 3700 фахівців з різних регіонів України та зарубіжжя. При цьому 60% відвідувачів – власники або керівники бізнесу.

У числі найбільших експонентів були CENTRUM INTERNATIONAL, WINNER-STILE, АКС ТРЕЙД, АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА, БРІСК РПА, ВІВАТ ТРЕЙДІНГ, ВІТЕЛ, ІМПОРТ-ОФІС УКРАЇНА, КОЛОП, ЛІДЕР-КАНЦ, ЛОКСІ ТД, МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ, ОФОРТ, ПОДІЛЛЯ, ТОРГОВА КОМПАНІЯ ПОЗИТИВ, РАЙДУГА ТРЕЙД, СМАРТОН, ТЕТРАДА, ТРОДАТ-УКРАЇНА, ФЕНІКС-С, ФОРМ С, ШКОЛЯРИК та інші. Варто також зазначити, що експозиція-2019 на 20% складалася з компаній – новачків.

Поряд із великою кількістю торгових марок і постачальників, відвідувачі змогли побачити на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ і безліч новинок. Так, компанія «ТЕТРАДА» приготувала блокноти з чорним і білим папером, набори кольорового паперу і дизайнерського картону, набори чорного паперу класу «Преміум», гуаш для малювання пальцями, а також папки для зошитів, шкільні пенали і сумки власного виробництва.

Компанія «КОЛОП» представила світову новинку – електронний штамп e-mark , який з’єднується з мобільними пристроями через Wi-Fi і наносить кольорові відбитки на папір, тканину, дерево, скло, метал або пластик. Зображення для друку можна створювати і редагувати в безкоштовному додатку.

Компанія «АНКОР-ДА» представила широкоформатні магнітно-маркерні дошки Nobo Nano Clean ™ з лаковим покриттям, яке неймовірно легко чистити. Дошки доступні у розмірах 32, 40, 55, 70 і 85 дюймів.

Одним із рекордсменів за кількістю новинок в категорії товарів для творчості була компанія «АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА». Цього року вона представила рідкі професійні акварельні художні фарби ROSA Gallery у тубах. А ще – набори масляних і акрилових фарб ROSA Gallery , акрилові фарби для розпису тканин ROSA TALENT , нові допоміжні матеріали ROSA для живопису, блокноти та папки з акварельним папером. Як дистриб’ютор безлічі світових марок, компанія також продемонструє новинки від SmiltainisCretacolorDerwentRoyal Talens і багатьох інших.

Новачок цього року, компанія «СМАРТОН», демонструвала лінійку калькуляторів Casio – від простих настільних до складних інженерних. Саме це підприємство з квітня 2018 року є офіційним постачальником калькуляторів марки Casio в Україну.

Для компанії Hamelin на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ і зовсім відбулося перше знайомство з Україною. Виробник робить продумані і зручні блокноти, органайзери, зошити під відомим всій Європі брендом  Oxford. Тут є лінійки, розроблені для студентів, школярів і ділових людей.

До слова, демонстрації новинок цього року була присвячена не тільки площа павільйону, але і конференц-зал – три з чотирьох днів виставки були присвячені прем’єрним презентаціям учасників. Компанія «Макро Плюс Трейдинг» показала нові колекції від бренду Parker«Імпорт-Офіс Україна» говорила про новинки марок ZiBiBuroclean і Maped, показала щоденники-2020 бренду Buromax. В умовах абсолютного аншлагу «АРТ-ЕКСПРЕС УКРАЇНА» разом з професійними художниками тестувала нові рідкі акварелі ROSA Gallery у тубах. А на завершення ділової програми виробники почули думку досвідчених юристів компанії «Фіделіум» про захист авторських прав.

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ в черговий раз стала головним місцем зустрічі для гуртових постачальників і покупців канцелярських і офісних товарів. Адже саме тут можна побачити цікаві та актуальні новинки, знайти надійного партнера і клієнта. А ще – зробити добру справу! По завершенні виставки учасники вже традиційно надали частину своєї продукції для благодійного проекту і допомогли організаторам відправити канцтовари у 10 шкіл і інтернатів в різних куточках України.