9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Місце проведення

Виставковий центр «АККО Інтернешнл»

Україна, Київ, пр-т Берестейський, 40Б

ЯК ДІСТАТИСЯ

Виставковий Центр «АККО Інтернешнл» знаходиться поруч зі станціями метро «Шулявська» та «Політехнічний інститут» (М1 червона гілка)

СХЕМА КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ:

Схема метрополітену

Від залізничного вокзалу

Від залізничного вокзалу найзручніше дістатися на метро від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут» червоної лінії М1, потім будь-яким маршрутним або громадським транспортом до зупинки парк ім. Івана Багряного.

Від аеропорту «бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розташований у 18 кілометрах від міста Києва. Аеропорт і місто сполучають автобусний і залізничний експреси та офіційні служби таксі.

Автобуси Skybus

Автобусний експрес Skybus з’єднує аеропорт «Бориспіль» і Центральний залізничний вокзал міста Києва. Після прибуття на вокзал потрібно їхати від станції «Вокзальна» до станції метро «Політехнічний інститут» червоної лінії М1, потім будь-яким маршрутним або громадським транспортом до зупинки парк ім. Івана Багряного.

Залізничний експрес

Залізничний експрес з’єднує аеропорт «Бориспіль» і Центральний залізничний вокзал міста Києва. Після прибуття на вокзал потрібно їхати від станції «Вокзальна» до станції метро «Політехнічний інститут» червоної лінії М1, потім будь-яким маршрутним або громадським транспортом до зупинки парк ім. Івана Багряного.

Таксі

Аеропорт «Бориспіль» обслуговують офіційні служби таксі. Автомобілі розташовані на першій лінії біля терміналу у зоні прильоту пасажирів.

Від аеропорту «київ» ім. ігоря сікорського

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського розташований у межах міста Києва. Подорожувати звідси можна громадським транспортом або міськими службами таксі.

Громадський транспорт

Маршрутним таксі 805 проїхати до станції метро «Вокзальна», далі – до станції метро «Політехнічний інститут» червоної лінії М1, потім будь-яким маршрутним або громадським транспортом до зупинки парк ім. Івана Багряного.