Замовити стенд Замовити квиток

Місце проведення

план выстаки канцтоваров

Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
павільйон №4, 1-й поверх
Київ, Броварський проспект, 15

ЯК ДІСТАТИСЯ

Міжнародний виставковий центр знаходиться поруч зі станцією метро «Лівобережна» Святошинсько-Броварської лінії (М1 червона гілка)

СХЕМА КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ:

Схема метрополітену

ВІД ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

Від залізничного вокзалу найзручніше дістатися на метро від станції «Вокзальна» до станції «Лівобережна» червоної лінії (15 хв).

ВІД АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розташований в 18 кілометрах від міста Києва. Аеропорт і місто сполучають автобусний і залізничний експреси та офіційні служби таксі.

Автобуси Skybus

Автобусний експрес Skybus прямує за маршрутом аеропорт «Бориспіль» – залізничний вокзал міста Києва. Далі потрібно проїхати від станції «Вокзальна» до станції «Лівобережна» червоної лінії (15 хв).

Залізничний експрес

Залізничний експрес прямує за маршрутом аеропорт «Бориспіль» – залізничний вокзал міста Києва (38 хв). Далі потрібно проїхати від станції «Вокзальна» до станції «Лівобережна» червоної лінії (15 хв).

Таксі

Аеропорт «Бориспіль» обслуговують офіційні служби таксі. Автомобілі розташовані на першій лінії біля терміналу у зоні прильоту пасажирів.

ВІД АЕРОПОРТУ «КИЇВ» ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського розташований у межах міста Києва. Подорожувати звідси можна громадським транспортом або міськими службами таксі.

Громадський транспорт

Маршрутним таксі 805 проїхати до станції метро «Вокзальна», далі – до станції «Лівобережна» червоної лінії (15 хв).