Замовити стенд Замовити квиток
Весна 2021
КИЇВ, МВЦ

ВІДВІДУВАЧАМ

ВХІДНИЙ КВИТОК

Бронювання квитків тимчасово припинено у зв’язку з оголошенням карантину.

На цій сторінці ви можете оформити електронний вхідний квиток на виставку СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ. При вході у виставковий павільйон покажіть його роздрукованим або на екрані смартфона та обов’язково обміняйте на бейдж відвідувача, що діє весь період виставки.

Вартість вхідного квитка в касі павільйону – 90 гривень
Вартість онлайн-квитка – 60 гривень

Інструкція з оформлення онлайн-квитка

  1. Оберіть кількість квитків. Якщо від одного підприємства виставку відвідуватимуть кілька осіб, достатньо обрати необхідну кількість квитків (не більше 5).
  2. Натисніть на посилання «Ввести промокод» і введіть код у поле, що відкриється, натисніть кнопку ОК (обов’язково натисканням миші, а не кнопки enter на клавіатурі). Ви побачите повідомлення про спрацювання промокоду і знижку 100%.
  3. Натисніть зелену кнопку «Реєстрація» та заповніть анкету.
  4. На email адресу, вказану в анкеті під час реєстрації, надійде лист від сервісу 2event із посиланням, за яким ви зможете завантажити квиток у форматі pdf.

 

Якщо листа немає у вхідних повідомленнях, будь ласка, перевірте папку «Спам» або зверніться до служби технічної підтримки сервісу 2event:
+380 68 711 8850
support@2event.com

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Україна, Київ, Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр
Павільйон 4, 1-й поверх

ГОДИНИ РОБОТИ

Весна 2021

ВАЖЛИВО!

Виставка СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – це захід В2В формату, створений для того, щоб виробники та імпортери могли спілкуватися з гуртовими покупцями їхньої продукції. Виходячи з того, що виставка орієнтована на дорослу, бізнесову аудиторію, вхід можливий лише для осіб старше 16 років.

Самовільне розповсюдження рекламної продукції або її розміщення на території виставки забороняється. В разі порушення заборони, організатор залишає за собою право вилучати і знищувати таку рекламну продукцію без компенсації її вартості.

Проживання

З питань проживання у готелях і приватних апартаментах Києва звертайтеся до нашого партнера:

DINADIS Business Travel
www.dinadis.ua
+380 44 247 4719
office@dinadis.ua

Зверніть увагу! Компанія Dinadis надає спеціальні тарифи на бронювання готелів для учасників і відвідувачів виставок компанії «АККО Інтернешнл». Надсилаючи свій запит, не забувайте вказувати назву виставки.