9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

B2P – ручки з одноразових ПЕТ пляшок

Ви теж відчуваєте неприємне почуття провини, вчергове викидаючи в смітник одноразову ручку? Британська компанія Pilot вирішила побороти зразу дві проблеми, пов’язані з засміченням планети пластиком. Вона активно пропагує письмовий інструмент зі змінними стрижнями, та ще й виготовляє його з одноразових пляшок!

З 2006 року компанія Pilot виготовляє письмове приладдя, використовуючи для кожної моделі ручок і маркерів щонайменше 70% пластику вторинної переробки. На додачу до того, підприємство нещодавно запровадило спеціальну лінійку B2P – bottle to pen (з пляшки у ручку) – для корпусу яких використовують перероблені одноразові пластикові пляшки.

В еко-лінійці є два види ручок – гелеві та кулькові – корпус яких складається з пляшкового пластику на 89% і 95% відповідно. Кожен вид ручок B2P має чотири кольори чорнила: синій, чорний, зелений та червоний. На власний смак можна також обрати й товщину письма: 0,5 або 0,7 для гелевих, і 0,7 або 1,0 для кулькових ручок.

З однієї півтора-літрової пластикової пляшки Pilot виготовляє зразу п’ять екологічних ручок B2P. За час існування лінійки компанія переробила вже близько 7 мільйонів ПЕТ пляшок! Сама ручка також придатна для багаторазового використання, адже має змінні стрижні – наголошують в компанії.

Джерело: pilotpenuk.com

ВСІ НОВИНИ