9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Блокнот Perpetua Recorder тримає олівець магнітом

Завжди мати при собі блокнот і ручку – дуже просто, адже існує безліч пристосувань, аби тримати два предмети разом. Але якщо ваш вибір – олівець? Італійський бренд Perpetua вас точно зацікавить.

Perpetua Recorder – це неординарний магнітний блокнот, який народився завдяки низці запатентованих технологій по обробці сталі та графіту.

Обкладинка блокнота виготовляється зі спеціального паперу Ecophilosophy, який має елегантну рельєфну поверхню та неймовірно стійкий до зношування та вологи. Всередині обкладинка має тонку сталеву стрічку AISI 430 і магнетично притягує до себе олівець Perpetua Magnetica. Він, у свою чергу, виготовляється з модернізованого переробленого графіту.

Декоративні візерунки на обкладинці друкуються матеріалом під назвою g ink – це перший і єдиний у світі пігмент, виготовлений з порошку відновленого графіту.

Внутрішній блок Perpetua Recorder має 128 аркушів розміром 15х21 см. Він формується з екологічного паперу вторинної переробки, який виготовляється на енергетиці від сонячних панелей.

ВСІ НОВИНИ