9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Блокноти Tools to Liveby вчать дорослих писати від руки

Прописи та зошит у косу лінію – обов’язкові звичні атрибути першокласника, покликані допомогти дитині сформувати правильний розбірливий почерк. Проте з часом потреба писати від руки виникає все рідше і рідше, а каліграфія дедалі більше переходить в категорію мистецтва.

Серія блокнотів від тайванського бренду Tools to Liveby допомагає дорослим відновити техніку письма рукою. Один із зошитів допомагає покращити почерк, ще два – розроблені для тих, хто прагне освоїти каліграфію.

Блокноти для каліграфії, залежно від моделі, мають 83 або 82 сторінки високоякісного паперу, стійкого до розриву. Один з варіантів блокнота призначений спеціально для письма ручками для каліграфії, інший придатний також для брашпенів або олівців. Блокноти мають сторінки з нанесеними зразками великих і малих літер, які треба повторювати. Решта вмісту блокноту – аркуші з лінуванням у косу лінію.

Блокнот для освоєння письма рукою має 85 сторінок, на яких можна писати пір’яними ручками, брашпенами чи олівцями. Він має п’ять сторінок із лінуванням у клітинку, лінію й косу. А решта сторінок – це чисті аркуші, на яких можна вільно тренуватися.

Джерело: toolstoliveby.com.tw

ВСІ НОВИНИ