9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Bluecatpaper – еко-папіпр з кави, чаю чи бананів

Як використовувати менше деревини для виробництва паперу? Це питання намагаються вирішити виробники у різних країнах світу. Індійська компанія Bluecatpaper поставила питання ще жорсткіше – як відмовитись від деревини взагалі. Перелік їх сировини просто неймовірний – ви б і не здогадались, що папір можна робити з чаю, бананів або кукурудзи…

Компанія Bluecatpaper з 2018 року займається виробництвом екологічного паперу. Вся їхня продукція виготовляється вручну. Мета компанії – робити папір, не використовуючи дерево та зробити весь процес виробництва більш екологічним.

У якості сировини компанія використовує відходи різних видів органічних продуктів. Зокрема, компанія переробляє лушпиння кави й кукурудзи, листя чаю й лемонграсу, насіння льону, стебло рису та кокосове волокно.

У прагненні до абсолютної екологічності компанія не застосовує хімікати та використовує воду повторно.

Еко-папір можна використовувати для скрапбукінгу, виготовлення щоденників, листівок, малювання картин. В асортименті Bluecatpaper є набори паперу, щоденники, подарункові коробки та пакети, календарі, листівки та настільні органайзери.

Джерело: bluecatpaper.com

ВСІ НОВИНИ