9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Bobino – незвичайні ручки-магніти та ручки-закладки

Іноді щоб зробити життя простішим і зручнішим не вистачає якоїсь дрібниці. Саме на таких речах спеціалізується голландська компанія bobino: органайзери для проводів, міні-підставки для смартфонів, гачки для дамської сумочки. Навіть звичайну ручку bobino адаптували так, щоб надати їй суперсучасний вигляд і додати кілька корисних властивостей. Їх особливо оцінять ті, хто хоч один раз загубив улюблену ручку.

Три моделі ручок, які виробляє bobino, мають незвичайний і футуристичний вигляд з плавними лініями і п’ять яскравих кольорів корпусу. Але кожна з них має свою невелику особливість.

Ручка-магніт – зручний інструмент, який можна прикріпити на будь-яку металеву поверхню в домі або офісі. Так у вас завжди буде під рукою ручка для записів а, разом з тим, магніт, яким можна прикріпити записку.

Bobino slim сподобається тим, хто звик класти ручку в блокнот. Висота всього в 4 міліметри допоможе зберегти блокнот акуратним. Водночас, ручка не загубиться – в її конструкції є кліпса, яка клеїться на сторінки блокнота і тримає корпус ручки.
Писати конспекти й робити нотатки буде набагато зручніше з ручкою-закладкою. Верхня частина її корпусу виконана в формі скріпки, а плоский дизайн дозволяє ручці не займати багато місця.

Джерело: mybobino.com

ВСІ НОВИНИ