9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Брендовані 3D блоки для записів від «Старт Поліграф»

Кожна компанія – учасник виставки прагне показати щось нове і незвичайне. А деякі з них навіть можуть похвалитися патентом на свої товари. Так, наприклад, новачок виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019, друкарня «Старт Поліграф», є єдиним в Україні виробником паперових 3D блоків для записів і лідером у виробництві брендованих стікерів Post-it.

Фантазія і технології компанії дозволяють випускати величезну кількість брендованих сувенірів у вигляді настільних підставок з картону з блоками для записів, паперових блоків з лицьовою панеллю, органайзерів і блокнотів з блоками Post-it і пластиковими закладками.

Одним із нових напрямків сувенірної продукції компанії «Старт Поліграф» є виробництво оригінальних 3D блоків для записів. Цей тип сувенірів зараз дуже популярний в Європі. Друкарня «Старт Поліграф» є єдиною компанією в Україні, яка здатна виробляти даний вид 3D блоків для записів і володіє патентом на їх виробництво. Родзинкою і оригінальністю цього сувеніра є фігурний зріз зображення, що створює ефект 3D. Крім незвичайного зовнішнього вигляду, цей сувенір ще й дуже функціональний. Перебуваючи на робочому столі, він буде довго радувати око своєю красою і оригінальністю і допоможе в потрібний момент зафіксувати свою думку або необхідну інформацію. Цілісність зображення залишається до останнього листочка в блоці.

Настільні конструкції «Старт Поліграф» можуть бути з відкидною панеллю з відсіками для скріпок, ручок і олівців, блоками для записів, а можуть – у формі куба-трансформера, шкатулки або ж календаря.

Зручним і корисним сувеніром будуть також планінги та щоденники у твердій картонній обкладинці зі спеціальним відворотом, на якому кріпиться паперовий блок, наклейки Post-it і кольорові закладки.

Знайомтеся з новинками «Старт Поліграф» і відвідуйте стенд компанії на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019.

ВСІ НОВИНИ