9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Бронежилети замість рюкзаків – як змінилася робота бренду 4profi

Бренди 4profi та Profiplan щороку привертали увагу відвідувачів виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ. Цей український виробник із Харкова мав широкий асортимент товарів – розумні планувальники та щоденники для дітей і дорослих, розвивальні книги, пенали, рюкзаки та еко-сумки, зручний спортивний одяг тощо. Війна суттєво змінила, проте не зупинила життя бренду. Тепер компанія виготовляє цілу низку армійських товарів, які допомагають військовим на передовій.

Сьогодні під брендом 4profi виготовляють чотири моделі розвантажувальних жилетів під броньовані пластини. Плити можна розміщувати на грудях і спині в кишенях, які закриваються застібкою-блискавкою. З обох боків жилети можна підтягнути, аби припасувати по фігурі. Для пошиття жилетів використовують тканину оксфорд і кордоба і прошивають посиленими швами.

Компанія також шиє різні моделі тактичних поясів, розвантажувальних систем і підсумків для магазинів. Для військових також відшивають індивідуальні аптечки та безкаркасні ноші.

Переглянути весь асортимент армійських товарів, дізнатися про вартість і умови постачання можна на сайті plan4profi.com.

ВСІ НОВИНИ