9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

CLIPEN – ручка і біндер два-в-одному

Ніщо не дратує так, як ручка, що загубилась у момент, коли найбільше вам потрібна. Звісно ж можна прикріпити її до записника кліпсою. Але ж тепер він щільно не закриється. Розробники CLIPEN владнали цю дрібницю і зробили свою ручку досконалою.

CLIPEN (clip (англ. біндер) + pen (англ. ручка)) – це простий канцелярський предмет, що однаково добре виконує дві функції: скріплює папери й пише. На відміну від звичайних ручок, кліпса в нього розташована не в наконечнику – а збоку й по всій довжині. Сторінки легко прослизають в затискач і міцно тримаються разом. Отже у записнику ручка буде розташована в торці, не заважатиме закрити його щільно та слугуватиме закладкою.

Таку незвичну форму CLIPEN зручно використовувати і як ручку, адже вона впевнено тримається в руці. Стрижні заправляються чорнилами, які м’яко пишуть, не змушуючи вас напружувати пальці. Наконечник тут використовується від німецького виробника і має товщину письма 0,7 міліметра. Щоправда, кольори чорнил класичної лінійки обрати неможливо – в усіх ручках вони чорні. Лиш для акцентування кольорами є три неонових відтінки: жовтий, помаранчевий, салатовий.

А ось колір корпусу можна знайти практично будь-який: у класичній лінійці CLIPEN аж 17 відтінків. А неонова лінійка має незабарвлений прозорий корпус.

Джерело: muy.store

ВСІ НОВИНИ