9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

COLOP Mine – текстильний штамп для персоналізації речей

Дітям теж важливо мати власний особистий простір, в тому числі речі, які належать тільки їм. Аби не плутати футболки та светрики, їх можна просто підписати. І це завдання максимально спрощує спеціальний штамп для текстилю.

Відомий в усьому світі виробник штемпельної продукції COLOP дбає не лише про потреби ділового світу. Але й використовує свій досвід, аби виготовляти корисних помічників для дітей і батьків – спеціальні наборні штампи, якими можна ставити відмітки на текстилі.

COLOP Mine являє собою комплект зі штампа, набору змінних символів (літери, цифри, піктограми) із пінцетом, та білої термострічки для використання на темних тканинах. Подушечка з чорнилами міститься всередині корпуса штампа. Однієї заправки вистачить на один рік і 1000 відбитків. Чорнила в штампі нетоксичні, мають спеціальну формулу для текстилю і зможуть витримати до 25 циклів прання за температури 60 градусів.

Одним комплектом COLOP Mine може користуватися уся родина, адже написи можна змінювати скільки завгодно разів. Штамп робить відбитки розміром 38х14мм, куди вміщується три рядки тексту.

Штампом COLOP Mine зручно відмічати особисті речі, особливо ті, якими діти користуються не вдома: шкільну й спортивну форму, речі для літнього табору, кеди чи кросівки, сумку, улюблений пенал чи зошити. Штампувати треба чисті й сухі речі і не прати після того протягом доби.

ВСІ НОВИНИ