9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Дитячий детектив про Ненсі Дрю вперше вийшов українською у видавництві СОВА

Прищепити дитині любов до читання – мрія чи не усіх батьків. Українські книжкові видавництва в цьому справді можуть допомогти. Видавничий дім СОВА випустив із друку новинку – комплект із двох книжок про Ненсі Дрю. Це легендарна серія про команду дівчат-детективів, яка продана по всьому світу накладом у більш як мільйон копій. Книга вперше видається українською!

У добірці видавництва СОВА є дві історії про найкращих подружок Ненсі, Бесс і Джордж, які беруться розплутувати загадкові події. «Ненсі Дрю. Книга розгадок. Таємниця біля басейну» – це історія про грандіозну костюмовану вечірку, яку батьки влаштовують на честь восьмого дня народження вередливій школярці Дейдре Шеннон. На гостей чекають екзотичні ласощі, басейн на задньому дворі, діджей і видовищне шоу русалки Марісси. Але вечірку псує змія, яку хтось підкинув у басейн і яка розлякала всіх запрошених. Юні детективи беруться розгадати, кому ж заманулося накапостити Дейдре.

«Ненсі Дрю. Книга розгадок. Таємниця лимонадного рецепта» – друг книга у добірці. Подруги-детективи хочуть назбирати грошей, щоби купити квитки на концерт улюбленої співачки. Для цього вони починають продавати лимонад за рецептом Ганни, економки в сім’ї Ненсі. Рецепт рожевого полуничного лимонаду завжди зберігали в таємниці в родині Ганни. Але папірець із рецептом загадково зникає просто у дівчат з-під носа. Хто ж його поцупив?

Ця детективна добірка допоможе дітям полюбити читання, адже захопливий сюжет не відпускатиме до кінця книжки. На додаток, можна буде і потренувати власну кмітливість – у кінці книжки є поле для ведення власного розслідування. Книжка ілюстрована чорно-білими зображеннями, які допоможуть дитині звикнути до простого тексту без яскравих картинок і стануть першим кроком до читання «дорослих книжок». Текст надрукований великим шрифтом, що полегшить дітям читання.

Джерело: sovapublish.com

ВСІ НОВИНИ