9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Двосторонній акриловий маркер-аплікатор edding 5400

Щоб створити шедевр, справжньому художнику потрібно не лише натхнення, але й зручні інструменти. Щонайменше впоратись з акрилом тепер буде простіше не лише професіоналам, але і новачкам та любителям хендмейду.

Edding 5400 – це аплікатор у формі звичного усім перманентного маркера з акриловими фарбами всередині. Гнучка пластмасова туба має наконечники із двох боків одразу – для широкої або тонкої лінії. Щоб працювати з маркером потрібно зняти ковпачок і трохи натиснути на корпус – він вивільнить потрібну кількість фарби. А далі – справа фантазії художника. Можна залишити об’ємну лінію, щоб отримати 3D ефект, а можна продовжити роботу пензлем.

Акрил у маркерах edding 5400 – високопігментована перманентна фарба, яка легко змішується. В палітрі кольорів представлено одразу 26 відтінків, які також мають три різних ступені покриваності: непрозорі, напівпрозорі та прозорі.

Працювати цим акрилом можна на полотнах, картоні, папері або дереві. Картини довго зберігатимуть свою насиченість, адже фарба також не вигоряє на сонці.

Джерело: edding.com

ВСІ НОВИНИ