9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Еко альбом для акварелей Kiri у корковій обкладинці

Художники – люди чутливі і все що вони використовують у своїй творчості має бути прекрасним і на вигляд, і на дотик. Українських митців альбом для акварелей Kiri Sketch порадує ще з двох причин: він є екологічним та виготовляється в Україні!

Учасник виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – компанія Kiri Sketch – відома тим, що першою в Україні почала виробляти екологічну канцелярію. Їхня продукція виготовляється із якісних натуральних або перероблених матеріалів, а виробництво має сертифікацію стандарту ISO.

Один із цікавих і незвичайних продуктів компанії – еко альбом для акварелей у корковій палітурці. Такій обкладинці властивий сонячний медовий колір, вона приємна і тепла на дотик. До того ж і зручна, адже повністю закривається магнітами.

Внутрішній блок містить 40 аркушів якісного акварельного паперу, на якому зручно працювати і сухими, і мокрими акварелями, робити змивки, підчищення. Папір щільністю 200 г/м.кв. має чистий білий колір і середнє зерно. Весь блок надійно кріпиться бовтами і є змінним. При цьому ліва сторона кожного аркуша має перфорацію, щоб сторінки було легко відділяти.

Джерело:  kiri.ua

ВСІ НОВИНИ