9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Екологічні щоденники-мотиватори від українського бренду KIRI

Гарний щоденник може бути гарним помічником людині, яка вперто рухається до своїх цілей. Особливо якщо це щоденник-мотиватор.

Український виробник екологічних канцтоварів KIRI робить записники, які допоможуть впорядкувати і думки, і справи. Це екологічний щоденник, який складається з короткого інформаційного блоку, основного блоку та роздільників-мотиваторів. Основний недатований блок розділений на 12 частин аркушами з мотиваторами та планером на місяць. Усі аркуші виготовлені з якісного паперу. Щоденник має 368 сторінок.

На додачу записник має ще й напрочуд стильну та зручну обкладинку. Вона має застібку з магнітом і допоможе тримати сторінки акуратними. Зверху обкладинки є гумка для кріплення ручки або олівця. А на останній сторінці – ще й кишенька для дрібниць.

Еко щоденник-мотиватор можна придбати у двох варіантах – з італійським замінником шкіри, виготовленої з переробленого одягу, або ж із корки. Папір для внутрішнього блоку – Mondi Nautilus австрійського виробництва, зроблений зі 100% переробленої сировини.

Джерело: kiri.ua

ВСІ НОВИНИ