9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Екологічний білий офісний папір Steinbeis в Україні

Папір, у виробництві якого не постраждало жодне дерево, – це вже давно не фантазія, а звична реальність. Один із провідних світових виробників екологічного паперу – німецький бренд Steinbeis – цього літа з’явився на українському ринку. Чотири види білого офісного паперу у своєму асортименті тепер має компанія «Парус Плюс».

Екопапір Steinbeis виготовляється на 100% з переробленої вторинної сировини. Ба більше – і сам цей папір після використання можна теж переробляти.

В лінійці білого офісного паперу є чотири види – №1, №2, №3 та №4 – які відрізняються за рівнем білизни. Як для повсякденних потреб, так і для важливих презентаційних паперів і договорів можна обирати від №1 з білизною 55 одиниць за CIE до №4 на 135 одиниць. Всі вони ідеально підходять для наявних нині струменевих і лазерних принтерів і копірів. Всі мають звичну для офісів щільність 80г/см2.

Незважаючи на білизну як у звичайного офісного паперу, Steinbeis виготовляється без застосування шкідливих відбілювачів чи хлорину. На його виробництво також витрачають на 72% менше енергії, на 83% менше води та на 53% менше CO2.

Джерело: parusplus.com.ua

ВСІ НОВИНИ