9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Екологічний офісний папір від компанії «Парус Плюс»

Масштабному і повсякденному використанню екопаперу раніше перешкоджало кілька факторів. Перші його зразки були недостатньо білими, недостатньо щільними і підходили далеко не для всіх видів офісної техніки. Проте всі ці недоліки давно вже з успіхом подолані! Зараз і відрізнити неможливо звичайний папір від екологічного, зробленого цілковито з макулатури!

Вже кілька років поспіль у виставках СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ бере участь компанія «Парус Плюс», що представляє на українському ринку найвідоміші торгові марки еко-паперу. Виробники з Німеччини та Австрії мають у своїх лінійках «premium white» та «super white» папір, білизна якого максимально близька до звичайного паперу.

Steinbeis PremiumWhite (Німеччина) – це білий папір щільністю 80 г/м2, який на 100% виготовлений з вторинної сировини. Його можна використовувати на всіх видах офісної техніки, в тому числі для лазерних і струминних принтерів, факсів і копіювальних машин, а також для двостороннього друку.

Nautilus Super White – офісний папір виробництва австрійської компанії Mondi, що також повністю виготовляється із вторсировини. Його також можна застосовувати для всіх видів друку, в том числі – кольорового.

Обидва виробники випускають папір у стандартних пачках на 500 аркушів.

Дізнавайтеся про найцікавіші новинки в категорії еко-паперу на стенді компанії «Парус Плюс» під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021.

ВСІ НОВИНИ