9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Футуристичний стильний механічний олівець uni EMOTT

Механічний олівець – доволі звична і типова річ, тож і здивувати тут особливо нічим? За функціоналом, можливо і так. Але за стилем переконливо виграє серія EMOTT від бренду uni.

Мінімалістичний тоненький квадратний корпус досконалого білого кольору справляє враження футуристичного космічного письмового приладдя. Трохи нижче ковпачка розташовується акуратна кольорова стрічка, за якою можна визначити колір стрижня. У коробці олівці не просто складені – вони сформовані в набір і вкладені у стильну білу підставку.

В серії EMOTT є три колекції по чотири олівці у кожній, кольори яких доповнюють одна одну. В наборі також додається невеличкий футляр із вісьмома стрижнями – по два кожного.

Самий же механізм у EMOTT доволі звичний і класичний. Під ковпачком ховається ластик, а його знімання відкриває доступ до ємності зі стрижнем. Висувається він натисканням на ковпачок.

Для EMOTT серії uni встановлює стрижні NanoDiamond у 0,9 мм, які малюють соковитими, яскравими кольорами. Вони м’яко та акуратно пишуть, стійкі до води та можуть стиратися практично з будь-яких видів паперу. NanoDiamond містять алмазні мікрочасточки, які роблять стрижні більш міцними.

Джерело: uniballco.com

ВСІ НОВИНИ