9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Hiper Metr – ручка з довжиною письма 10 кілометрів

Якщо ви студент або учень, ви зазвичай точно знаєте скільки тижнів вам слугує одна ручка. Виявляється, цей показник можна вимірювати навіть… кілометрами!

Учасник виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ, компанія «КС МАРКЕТ», представляє на українському ринку марку письмового приладдя Hiper. Одна з новинок 2020 року – моделі ручок Hiper Metr, які мають довжину письма 10 кілометрів! Ці ручки мають класичний корпус з ковпачком і зручною профільованою грип-зоною. Стрижень має збільшений обсяг масляного чорнила пониженої в’язкості. Ці ручки м’яко і легко пишуть і не залишають плям, адже чорнило швидко висихає на папері.

Ще один рекордсмен в асортименті виробника – лінійка ручок Hiper Vertu, яка може здивувати довжиною письма у 7 кілометрів. Модель має сучасний «космічний» дизайн з напівпрозорим корпусом чотирьох кольорів. Стрижень заправляється масляними чорнилами, що м’яко й легко пишуть. Товщина письма стрижня – 0,7 міліметра.

В цілому марка Hiper має асортимент у близько 50 моделей масляних і гелевих ручок та кілька видів змінних стрижнів. Дізнавайтесь про новинки бренду на стенді компанії «КС МАРКЕТ» під час виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021.

ВСІ НОВИНИ