9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

«Інститут передових технологій» – український видавець картографічної продукції

Наочні матеріали – обов’язковий елемент будь-якого навчального процесу. І скільки б часу діти не проводили за комп’ютером, google карти все ж таки не зможуть замінити атлас або карту світу на стіні.

Українське видавництво «Інститут передових технологій» займається друком картографічної продукції з 1996 року. Компанія і до сьогодні видає атласи та плани міст, карти автошляхів для різних регіонів України, навчальні матеріали для школярів, глобуси та карти різних форматів.

Для учнів 5-11 класів «ІПТ» має одразу три лінійки атласів. Окрім класичної, присвяченої географії, існують також серії з історії світу та України. В них зі схемами й коментарями показано, як змінювалися кордони держав у різні епохи, зображені маршрути походів та схеми видатних історичних битв. Для учнів 1-4 класів видаються атласи з природознавства, де можна почерпнути перші знання про те, як влаштований наш світ.

Окрім шкільних посібників, компанія друкує також стінні карти світу, карти Європи й України. Окрім звичних усім політичних і географічних карт, «ІПТ» друкує також цікаві карти з інформацією про природний світ або народності, що проживають у різних державах. Або ж пропонують стилізовані зображення під давнину або у козацькій стилістиці.

Для тих, кому замало власної планети, компанія друкує схеми сонячної системи і карти зоряного неба та сузір’їв.

Продукція видавництва «Інститут передових технологій» буде представлена на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2021.

ВСІ НОВИНИ