9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Компактний складаний настільний органайзер Cyl

Будь-який робочий стіл має безліч дрібничок, які можуть знадобитися у будь-який момент. Незважаючи на це, ви все одно можете зберігати свій робочий простір чистим і охайним. Цей настільний органайзер може вмістити усе необхідне і водночас займе якнайменше місця, адже його блоки можна складати один на одного.

Органайзери зі складаних блоків – не новина. Проте зазвичай вам доведеться спочатку знімати ті, що знаходяться зверху, перш ніж ви зможете дістати предмети, що зберігаються на нижніх рівнях. Органайзер Cyl не обмежує те, що ви можете покласти всередину. Ба більше, ви можете постійно бачити все, що лежить всередині, і швидко дістати усе необхідне, не розкладаючи усю підставку.

Модулі органайзера мають різні розміри. У найвищому буде достатньо місця для ручок і фломастерів. В короткі можна складати ключі, монети, скріпки тощо. А для найвищого блока можна обрати просто дерев’яну кришку. Міксувати блоки між собою можна в будь-якому порядку і довільно обирати комбінації із різних модулів.

Cyl виготовляється з металу, пофарбованого в різні кольори, щоб вони виглядали візуально привабливо. Вони складаються один на одного, майже як блоки LEGO, лише мають циліндричну форму.

Джерело: yankodesign.com

ВСІ НОВИНИ