9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Lamy pico – дійсно кишенькова автоматична ручка з незвичним механізмом

Компактна канцелярія зручна тим, що її можна постійно носити в кишені і брати з собою куди завгодно. Проте через невеликі розміри нею буває просто незручно користуватись. Саме тому нам так сподобався дизайн німецької ручки Lamy pico – вона не має цих недоліків!

Головна особливість Lamy pico – її механізм розкладання, який перетворює компактну ручку на повнорозмірний письмовий інструмент. Таку влучну концепцію створив відомий швейцарський промисловий дизайнер Франко Клівіо.

У складеному стані Lamy pico має довжину всього 9 сантиметрів і має дещо футуристичний космічний дизайн, який трохи нагадує кулю. Одним натисканням кнопки вона перетворюється на звичайну ручку і подовжується з двох кінців одразу. Ручка також зручно тримається в руці, завдяки достатньо товстому корпусу діаметром 12 міліметрів.

Попри свій незвичний дизайн, Lamy pico все ж таки не справляє враження іграшки. А зовсім навпаки – металічний корпус, глибокі насичені кольори та глянцеве лакування роблять її солідним діловим аксесуаром.

Звісно ж в такому механізмі передбачена можливість зміни стрижнів – оригінальні, теж мініатюрні, LAMY всього 5 сантиметрів завдовжки. Вони пишуть чорними чорнилами з товщиною лінії 1 мм.

Джерело: lamy.com

ВСІ НОВИНИ