9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Leitz Cosy – настільна скляна дошка з маркером

Велика сухостиральна дошка – чудове рішення для офісів, яке допомагає полегшити комунікацію і командну роботу. Компанія Leitz – визнаний експерт у виробництві офісних товарів – створив іще одну версію дошки – настільний міні-варіант. На ній можна залишити записку для колег, швидко занотувати інформацію під час телефонної розмови, закріпити на видному місці важливі папери.

Настільні дошки Leitz виготовляють із безпечного загартованого скла, яке напрочуд легко очищується і має високу стійкість до чорнильних плям і слідів від кулькових ручок. Дошка також не має рамки, отже для письма можна використовувати абсолютно всю її поверхню.

У комплекті з дошкою постачається крейдовий маркер із міні-спонжем на ковпачку, щоб одним предметом можна було і писати, і стирати написи. Маркер фіксується на пластиковому тримачі на верхньому краю дошки, який водночас слугує кліпом для закріплення паперів.

Такі настільні дошки Leitz виготовляє у двох розмірах: стандартному А4 та вузькому 38х15 сантиметрів. Обрати можна також колір – чорний, жовтий чи блакитний.

ВСІ НОВИНИ