9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Lockbook – перший щоденник зі сканером відбитків

Смартфон кожної сучасної людини містить безліч важливої та дуже особистої інформації, яку власник точно не хотів би демонструвати будь-кому. Іноді настільки ж важливим може бути і звичайний записник. Один із сучасних стартапів зумів запровадити у ньому такий самий рівень захисту, що має практично кожен смартфон – сканер відбитків пальців!

Щоденники Lockbook мають спеціальний замок на торці, який містить сканер, створений за тією ж технологією, яку використовують смартфони. Біометричний замок розблокується менш ніж за секунду і відкриє зміст записної книжки лише своєму власнику.

Окрім підвищеного рівня захисту, Lockbook – це ще й просто зручна річ. Всередині він має вигляд органайзера із кільцями для змінних блоків паперу різного лінування – для планування часу, робочих або особистих записів. Власник може організувати записи на власний розсуд із роздільниками, наліпками та кишеньками.

На думку розробників, щоденник Lockbook настільки надійний, що ви сміливо зможете довірити йому навіть власні документи й банківські картки – для цього внутрішня обкладинка має спеціальні тримачі й кишені.

Сканер відбитків слугуватиме понад 10 мільйонів відкривань і потребуватиме періодичного заряджання через micro-USB. А обкладинка надійно захищатиме записи, адже виконана із міцного поліуретану й пластику. І це без шкоди для естетики, адже обрати Lockbook можна у декорі зі шкірозамінника або текстилю різних кольорів.

Джерело: FPlife Tech

ВСІ НОВИНИ