9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Максимальна функціональність в лаконічному дизайні фліпчартів magnetoplan

Іноді простота – найкращий спосіб створити справді геніальний і функціональний дизайн. Саме таке враження справляють фліпчарти та мобільні дошки magnetoplan, які будуть вперше представлені на виставці Світ Канцелярії.

Magnetoplan Flipchart Evolution+ – це мобільний фліпчарт преміального класу з бездоганним запатентованим дизайном, що неодноразово був відзначений нагородами у галузі промислового дизайну. Його поверхня для письма – це білий безрамковий лист металу порошкового фарбування із заокругленими кутами. Він кріпиться на цільній гнутій рамі з металевого профіля, що не має гострих кутів. Цікаво, що на рамі неможливо помітити жодних кріплень чи шурупів, адже дошка кріпиться за допомогою міцних неодимових магнітів. Завдяки цьому ж її можна легко фіксувати на різній висоті. Додатково фліпчарт Evolution+ можна обладнати тумбою та фіксувати аркуші паперу на висувних кронштейнах з обох боків.

Ще одне рішення, яке поєднує кілька функцій в одному предметі – мобільна магнітно-маркерна панель Infinity Wall. Вона може слугувати як окрема дошка із поверхнею для письма розміру XXL. А може бути будівельним елементом для створення комунікаційно-презентаційних панелей і перегородок. Дошка має дві поверхні для письма з керамічного металу у супер-тонкій рамі всього 6,5 мм із анодованого алюмінію.

В цілому під маркою magnetoplan виготовляється насправді вражаючий асортимент дошок і фліпчартів, настінних магнітно-маркерних панелей, скляних дошок і розділювачів простору. Знайомтеся з продукцією бернду на виставці Світ Канцелярії 2021.

Фото: magnetoplan.ua

ВСІ НОВИНИ