9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Maped KidiCut – безпечні ножиці для наймолодших

Наївна дитяча листівка, зроблена власними руками, зворушить кожну маму і кожного тата. Сучасна канцелярія враховує усі потреби дітлахів, щоб навіть наймолодші могли втілити всі свої здібності та задуми.

У більшості випадків із дитячою канцелярією мова йде про зручність. Але з ножицями треба думати ще й про безпеку, адже діти готові часом на доволі неочікувані експерименти. Французький бренд канцелярії Maped владнав це питання кількома моделями дитячих ножиць.

Зокрема серія KidiCut Spring-Assisted & Craft – це набори із трьох ножиць, якими безпечно зможуть користуватися діти від 3-х років. Вони виготовлені цілковито з пластику і легко ріжуть папір, але водночас не поранять шкіру, не підстрижуть волосся й не пошкодять одяг.

У наборі міститься одразу три види ножиць: з прямим, хвилястим та зубчатим зрізом. Тож вони ідеально підійдуть для крафтингу та аплікацій. Ножиці також зручно тримати у дитячій руці, вони мають довжину 12 сантиметрів.

KidiCut Spring-Assisted & Craft мають іще й грайливий і по-справжньому дитячий дизайн. Кожна пара ножиць стилізована під тваринку – слоника, крокодила та акулу.

ВСІ НОВИНИ