9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Maruman Kurufit – біндер для нотатків із надзручною застібкою

Як найзручніше вести записи під час інтенсивного навчання? Японські виробники канцелярії надають перевагу не зошитам, а біндерам – органайзерам зі змінними аркушами. Компанія Maruman запропонувала своє рішення – біндери Kurufit, основна перевага яких – надлегкий спосіб відкривати кільця.

Серед основних засобів для ведення нотатків біндери справедливо обіймають своє почесне місце у перших рядках. Адже основна їх перевага – можна в будь-який момент додати або замінити аркуші, наприклад, додати конспект пропущеної лекції.

Японська компанія Maruman запропонувала своє рішення для студентів – біндери Kurufit. Це компактна тека-тримач із прозорою обкладинкою, яка дуже тривка і водночас гнучка – її легко скрутити та покласти в невеличку сумку чи рюкзак.

Та головна перевага серії Kurufit – пластиковий біндер з кільцями, який можна швидко і зручно відкрити, не докладаючи зусиль і не травмуючи пальці. Щоб відкрити кільця біндера достатньо відстебнути пластмасовий гачок у нижній частині тека – і тримач легко розділяється на дві частини!

Для цієї серії Maruman виробляє тека двох компактних форматів: A5 (224×166×15мм) на 20 кілець та B5 (272×196×15мм) на 26 кілець. Біндери кожного з форматів вміщують 60 аркушів паперу.

Змінні блоки аркушів можна обрати в того ж Maruman, або у будь-якого виробника паперових блоків відповідного формату. На додаток, до лінійки Kurufit входять і розділювачі, і зручні силіконові кишеньки на застібці для ручок або нотатків.

Джерело: kawaiipenshop.com

ВСІ НОВИНИ