9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Механічний олівець з магнітним механізмом

Ми любимо механічні олівці за чистоту і зручність, адже їх не потрібно заточувати. Єдине дратує – ви практично ніколи не можете ідеально відрегулювати довжину стрижня! Інженерна компанія Wisdom Industrial Group Co. знайшла рішення проблеми у магнітах.

Механічні олівці WSD своїм виглядом нагадують космічну розробку, мають обтічний футуристичний дизайн та інноваційний магнітний механізм.

Ідеально прямий і гладенький корпус олівця виготовляється з авіаційного алюмінію. На ньому ззовні розташовується хромоване металеве кільце, яке взаємодіє із магнітом всередині корпусу. Щоб регулювати довжину стрижня, потрібно лише плавно рухати кільце вгору або вниз. Щоб замінити чи зафіксувати стрижень, достатньо обертати наконечник за часовою або проти часової стрілки.

Олівець WSD має довжину 147,5 міліметрів і діаметр 0,9 міліметра, тому його досить зручно тримати в руках. Заправляти його можна чорно-графітними або кольоровими стрижнями 2 міліметри.

Вибір кольору корпусу нагадає вам швидше вибір телефону. У лінійці є строгий чорний матовий або глянцеві золотий, срібний, рожевий і блакитний.

ВСІ НОВИНИ