9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Міні-скетчбуки Bindwerk

Скетчбук – чудовий помічник для тих випадків, коли натхнення захопило вас зненацька. В ньому можна швидко зробити запис або намалювати скетч. Німецька компанія Bindwerk запропонувала чудовий міні-формат, який легко поміститься в кишені.
Серія скетчбуків SCRIBBLE – це невеличкі блокноти в обкладинці з міцного твердого картону стильного чорного кольору. Всередині вони мають блок на 48 сторінок білого паперу без лінування. Біля внутрішнього краю сторінки мають перфорацію, щоб легко відірвати папірець з нотатками. Щоб сторінки не розтріпалися і залишалися охайними, блокнот надійно скріплений яскравою гумкою по зовнішньому краю. У серії SCRIBBLE є два розміри скетчбуків – прямокутної і квадратної форми.

Схожий за дизайном, але професійний – блокнот JOURNALIST від Bindwerk також має компактний формат – всього 8х14 сантиметрів, але значно місткіший внутрішній блок – на 96 аркушів.

Обрати такий самий міні-скетчбук можна і у кольорі – серія NEW GENERATION випускається з обкладинками в чотирьох барвистих відтінках.

Джерело: bindewerk.com

ВСІ НОВИНИ