9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Набори акварелей ГАММА UA із золотом і сріблом

Іноді для досконалого дитячого шедевру треба додати лиш краплинку золота чи срібла. Тепер для цього навіть не обов’язково мати окремі набори акварелей. Український виробник – ТМ ГАММА’UA – випустив класичні фарби із двома додатковими кольорами з глітером.

Новинка представлена у серії медових акварелей «Творчість». Вони розфасовані у зручні пластикові футляри білого кольору з прозорою кришечкою. У наборах на 12, 18 та 24 кольори представлена яскрава палітра класичних відтінків і два кольори з глітером – золотий і срібний.

Акварелі ГАММА’UA мають чисті прозорі кольори, легко розчиняються водою й набираються на пензель, добре розносяться на папері й швидко сохнуть. Що також важливо для дітей, якщо фарба потрапить на лице чи руки, вона легко змиється водою.

Фарби «Творчість» виробляють на основі натуральних сполучних речовин і безпечних для дітей пігментів. Акварелі ГАММА’UA не виділяють шкідливих речовин, відповідають вимогам технічного регламенту безпечності іграшок за директивою ЄС, мають висновок санітарно-гігієнічної експертизи.

Джерело: gamma.ua

ВСІ НОВИНИ