9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Не лопаючі мильні бульбашки BIG KIDS

Що може викликати веселий дитячий сміх так, як мильні бульбашки? За цим настроєм на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2022 можна сміливо йти на стенд компанії BIG KIDS Baby Innovation Goods.

Як дітям, так і батькам буде цікаво побачити мильні бульки, які не лопаються. Завдяки своєму складу, через 3-5 секунд мильна бульбашка стає еластичною і може протриматися до двох днів. З такими бульбашками можна грати як з м’ячем, збирати піраміди й будувати вежі. Гратися з такими бульбашками можна навіть вдома, адже якщо вони луснуть, на поверхні залишається лиш невеликий гліцериновий слід, який легко витерти.

Вразити уяву гостей на дитячому святі – завдання для гігантських бульбашок. У набір входить ємність на 500 мл зі спеціальною рідиною та здвоєний кільцевий пускач для бульбашок діаметром 20 або 40 сантиметрів. Він створює ідеальні, міцні, прозорі та райдужні бульбашки.

Компанія BIG KIDS має ще багато технологій, які допоможуть створити справді веселе дитяче свято: пінні гейзери, світлове та звукове диско-обладнання, спецефекти та караоке.

Джерело: bigkids.top

ВСІ НОВИНИ