9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Незвичні коркові пенали MOSI

Іноді достатньо змінити матеріал, щоб докорінно змінити враження від такої простої речі як пенал. Британський бренд MOSI робить свої аксесуари з корки, що надає речам відчуття преміальності.

У колекції є два види кейсів – для окулярів і письмового приладдя розмірами 19x9x5 см і 19x6x5 см відповідно. Кейси ідеально підходять для окулярів у товстій оправі для читання або сонцезахисних окулярів, авторучок, олівців і художнього приладдя.

Оригінальна S-подібна застібка-блискавка стає цінною дизайнерською деталлю і водночас є напрочуд практичною. Адже такий пенал повністю відкривається і складається, аби ви могли легко отримати доступ до вмісту і не накопичувати бруд.

Корка має природні водовідштовхувальні властивості, вона довговічна і м’яка на дотик. Корку для пеналів MOSI вирощують у Португалії, при цьому кожен кейс має свій особливий візерунок – немає двох однакових пеналів. Внутрішня підкладка та матеріал застібки-блискавки виготовлені з натуральної бавовни і доповнюють високоякісну ручну роботу та естетику.

ВСІ НОВИНИ