9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Note – настільна дошка з цифровим екраном

Цей настільний органайзер ми можемо сміливо називати канцелярією майбутнього. Адже він напрочуд вдало поєднує в собі як цифрові, так і «аналогові» технології. Note – це одночасно цифровий екран, настільна сухостиральна дошка та контейнер для канцелярських дрібничок.

З лівого краю органайзера розміщується цифровий екран із інформацією, яка буває найкориснішою протягом робочого дня. Тут є годинник із календарем, в який можна заносити усі свої зустрічі і важливі події. Ба більше, можна навіть синхронізувати всі нагадування зі смартфоном. На годиннику можна встановлювати таймер, або переглядати актуальний час ваших партнерів в інших кінцях світу. І, нарешті, на екрані можна запускати програвання музики.

Основною площиною Note є сухостиральна дошка, на якій можна писати маркерами або закріпляти постітс. Більше того, дошка двостороння. З одного її боку нанесена точкова розмітка, з іншого пуста поверхня. З будь-якого боку записи можна легко стерти звичайною тканиною.

Нарешті, аби не шукати маркер надто довго, в нижній частині органайзера знаходиться простий контейнер для ручок, олівців і решти канцелярських дрібничок.

Як і в цифровому світі, з органайзерами Note можна обрати світлу або темну тему, адже вони виготовляються у білому чи чорному кольорах.

Джерело: yankodesign.com

ВСІ НОВИНИ