9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Нова рецептура пластиліну ГАММА’UA з воском і вазеліном

До товарів для дітей виробники завжди ставляться з особливою турботою. Адже саме для найменших споживачів хочеться робити найбільш безпечні, якісні та екологічні продукти.

Український виробник товарів для дитячої творчості, торгова марка ГАММА’UA, нещодавно оновила формулу свого пластиліну і тепер виготовляє його на основі воску та вазеліну. Компанія використовує тільки високоякісну сировину, про що свідчить майже повна відсутність запаху. Новий продукт відповідає всім сучасним вимогам щодо якості та безпечності, в тому числі за стандартами ЄС.

Новий пластилін ГАММА’UA більш м’який, легше розминається і набуває потрібної форми. Кольори гарно й рівномірно змішуються та утворюють нові відтінки. Готовими фігурками можна буде гратися чи зберігати їх на пам’ять, адже пластилін навіть із часом не розтріскається і не лишатиме жирних плям на меблях.

За новою формулою компанія виготовляє дві лінійки свого пластиліну – «Мозаїка» та «Захоплення». Обидві мають у наборах 6, 8, 10 та 12 кольорів – соковитих і яскравих.

Виробник нагадує, що працювати з пластиліном можна, не забруднюючи руки – аби часточки не прилипали на пальці та не фарбували їх, перед ліпленням руки просто потрібно зволожити.

Джерело: gamma.ua

ВСІ НОВИНИ