9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новачок виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – Art Kompozit

На виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ експозиція компаній оновиться на 20% – це будуть нові компанії і ті, що брали паузу у своїй участі на рік або кілька років. У числі абсолютних новачків буде і торгова марка Art Kompozit – українські професійні акрилові фарби. Для художників і тих, хто любить експериментувати з фарбами.

Потрібна нова порція натхнення? Шукаєте нестандартні відтінки? Рішення є! Це акрилові художні фарби Art Kompozit у широкій гамі із 51 кольору. У цій палітрі є 6 кольорів з ефектом «металік», і 4 кольори – флуоресцентних.

Фарби Art Kompozit підходять для роботи з будь-якими поверхнями: полотно, дерево, картон, кераміка, плитка, заґрунтований метал, мінерали (гіпс та інші). Після висихання шар фарби не розтріскується, утворює еластичну і міцну плівку. Фарба стійка до вологи, світлостійка, дрібнодисперсна і підходить для аерографів. У тандемі з творцем прекрасно створює дизайн інтер’єру та розпис стін на будь-який смак.

В асортименті також є додаткові художні матеріали: ґрунт, лаки (глянсовий і матовий, також для декупажу), ґлітер і металіки, текстурна паста, клей універсальний для скрапбукінгу (підходить для всіх поверхонь).

Знайомтеся з новачком виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – товарами під брендом Art Kompozit з 3 по 6 квітня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл»!

ВСІ НОВИНИ