9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новачок виставки СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ – блокноти Oxford

Як організатор головної української канцелярської виставки, ми активно цікавимося новинками з усього світу. І коли бачимо якісні сучасні рішення, відразу загоряємось ідеєю запросити їх в Україну – на виставку СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ. Цього року одне таке бажання здійсниться!

Hamelin – це сімейна французька компанія, заснована ще у 1864 році. Сьогодні вона виробляє товари для навчання і офісу, і продає свою продукцію у більш ніж 100 країнах світу. У лінійці з 22 брендів є повсякденні офісні дрібниці, зошити, органайзери і щоденники, папки для організації архівів, шкільні товари, офісні меблі та IT рішення.

Одним з головних брендів Hamelin, відомих всій Європі, є лінійка зошитів і щоденників Oxford. Без перебільшення, під брендом Oxford випускається величезна кількість моделей органайзерів, блокнотів і зошитів. Вони діляться на групи для школярів, студентів, офісних працівників і для особистих записів. У кожній лінійці є зошити-органайзери з водостійкими і міцними обкладинками, зручними роздільниками, наборами аркушів, якими можна в будь-який момент доповнити органайзер. Для ділових людей у ​​Oxford є органайзери для повсякденних справ, для зустрічей, для записів, роботи над проектами. Залежно від моделей, такий органайзер може містити фіксовані або переносні роздільники, складальні листи, які можна переносити і додавати, конверт або папку для записок та документів.

Одна з ключових особливостей блокнотів Oxford – спеціальний, запатентований папір OPTIK PAPER®. Екстра-білі аркуші товщиною 90 г / м2 підходять для письма будь-якими ручками – на них чорнила не розмажуться, не поставлять пляму і навіть після сильного тиску не будуть просвічувати на зворотну сторону аркуша.

Разом із високою якістю паперу, блокноти Oxford відповідають також найсуворішим екологічним стандартам – це перший бренд в ЄС, який отримав європейський знак Ecolabel.

Відвідайте стенд Hamelin на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ і знайомтеся ближче з продукцією та брендами компанії.

ВСІ НОВИНИ