9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Нові дошки та фліпчарти на стенді «2х3 Україна»

Відвідуючи стенд компанії «2х3 Україна» на кожній виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ ви обов’язково знайдете щось новеньке. Звичайні, здавалося б, фліпчарти та магнітні дошки польський виробник «2х3» перетворює на справжній елемент декору, який вам точно не захочеться заховати в офісну комору.

Цього року компанія покаже ексклюзивну продукцію на ринку України – скляні двосторонні мобільні дошки з магнітною поверхнею серії TDSZ. Одна поверхня у них виконана в білому матовому склі, друга – у чорному склі. Дошка кріпиться в анодованому алюмінієвому профілі, на підставці із можливістю фіксації коліс, і двома поличками для маркерів.

Оновлюючи ще одну лінійку магнітно-маркерних дошок, виробник ризикнув відмовитися від звичного глянцю – і представив у серії TSAS дошки з сірою матовою поверхнею.

Зручними помічниками на переговорах або нарадах будуть також дошки і фліпчарти Starboard на стендах серії TFS. Це сухостиральні магнітні поверхні з можливістю додаткового кріплення аркушів формату А1 і EURO.

Закріпити важливі повідомлення та інформацію для співробітників допоможе також серія дошок PinMag. Їхня поверхня складається з шару фетру і металевої сітки. Тому на неї зручно кріпити аркуші за допомогою і кнопок-цвяшків, і магнітів.

ВСІ НОВИНИ