9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Нові лінійки продукції РПА «БРИСК»

РПА «БРИСК» – український виробник паперово-білової продукції, чиє виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001: 2009. Компанія випускає асортимент із понад 1500 найменувань офісних і шкільних товарів під торговими марками BRISK-OFFICE, MAGIKA, GOLD BRISK, Бріск і Skill. Як постійний учасник виставок СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ, виробник щорічно радує відвідувачів незвичайними новинками. РПА «БРИСК» випускає незвичайні «живі» зошити і розмальовки – нанесені на них 4D зображення «оживають» на екрані смартфона або планшета. Компанія також виробляє щоденники, блокноти, альбоми та шкіргалантерею – обкладинки для різних видів документів.

На виставку СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019 компанія привезе нові лінійки продукції: зошити формату А5, зошити на кільцях зі змінними блоками, ділові та шкільні щоденники в інтегральній обкладинці та обкладинки для документів. Також будуть представлені нові дизайни зошитів.

Знайомтеся з новинками РПА «БРИСК» на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ, яка буде проходити з 3 по 6 квітня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл».

ВСІ НОВИНИ