9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Нові розвиваючі книги від видавничого дому «Пегас»

Навіть у цифрову еру книга залишається найкращим помічником для маленької дитини у її прагненні дізнатися все про навколишній світ. Без перебільшення величезний асортимент дитячих книг представить наш учасник – видавничий дім «Пегас». Для читачів від 0 до 14 років компанія видає казки, енциклопедії, розвиваючу літературу, книжки-пазли, розмальовки, книжки з наклейками та інші. Книги виходять на декількох мовах. Асортимент оновлюється щомісяця. Вся продукція ліцензована і сертифікована.

На виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ 2019 компанія продемонструє свої нові серії для ігор, навчання і розвитку. Дві серії енциклопедій – «Енциклопедія в питаннях і відповідях» і «Подарункова енциклопедія» – це багате джерело відповідей на різноманітні дитячі питання: про людей, про тварин і рослини, про Землю і космос, про природу та історію.

Серія Activities – це розвиваючі книги для дошкільнят, першокласників і учнів 3-5 класів. Вона складається із 6 книг, розділених за віковими категоріями від 6 до 10 років. Кожна книга містить у собі набір завдань і тестів, викладених у порядку від простого до складного. Залежно від віку, вона допомагає визначити розвиток навичок письма і рахунку, закріпити шкільні знання, розвиває активне і різнобічне мислення у дитини.

Ще три нові серії видавництва «Пегас» призначені для самих маленьких. «Світ у малюнках» – це книги, які у яскравих картинках розповідають про все на світі і при цьому допомагають дитині навчитися рахувати від 1 до 10, вивчити алфавіт і прості англійські слова. «Моя перша книжка наклейок» допомагає дітям в ігровій формі пізнавати, наприклад, дику природу. А серія «Мій перший віммельбух» – це книжки, які розкажуть найменшим про зовнішній світ навіть без букв. «Книга,-планшет» додасть до яскравих образів ще й звуки – дитина зможе дізнатися якими звуками спілкуються тварини, дізнатися їх по звуках, розгадати вікторини і вивчити віршики та пісеньки.

ВСІ НОВИНИ