9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Нові яскраві набори для творчості «ідейки»

Давно відомо, що творчі хобі – це найкращий спосіб відпочити і підняти собі настрій. На стенді компанії «Кідді-Ко» і дорослі, і діти зможуть знайти для себе заняття до душі. На виставку «Світ Канцелярії 2019» виробник привезе відразу кілька своїх новинок.

Картини з мозаїки – це унікальні твори мистецтва, створені вручну з дрібних каменів-страз різного кольору. Завдяки ефекту 5D картини набувають дивовижного, об’ємного вигляду, який поглиблюється за допомогою огранки кожного камінчика. Викладення картин алмазною технікою є прекрасним заняттям для зняття стресу, медитації та релаксу.

«Слова за номерами» – це унікальний декор для дому та одночасно приємне і захоплююче хобі. Малюйте чудові квіткові слова за номерами і додавайте сенсу вашому інтер’єру. Кожна буква розміщена на окремому полотнинці з кольоровим фоном і нанесеним контуром букви у квітковому оформленні з номерами під розмальовку. Вибирайте ніжні провансові мотиви, скандинавську лаконічність або лофтовий бетон і складайте ексклюзивну композицію на свій смак.

Чудові подарунки для дівчаток – набори для плетіння браслетів і набори для створення фетрових сумочок.

З набором можна легко стати автором унікальної прикраси-талісмана, браслета Шамбала. В процесі плетіння по ілюстрованій інструкції у дитини розвивається дрібна моторика, логічне мислення, вона набуває творчих навичок. Готовий виріб можна подарувати близьким або носити як власний талісман. З колекцією браслетів-шамбала можна створювати неповторні образи. Браслети прекрасно поєднуються між собою! Склад набору: 11 пластикових намистин, спеціальні декоративні шнурки для плетіння, інструкція з виготовлення браслета.

Ще одна яскрава серія для дівчаток – набори з натуральної деревини. Комплект веселих намистин, які легко поєднуються між собою в неповторний браслет. Власниця може спробувати себе в ролі дизайнера! Склад набору: яскраві намистини з натуральної деревини, декоративна стрічка для декору, біжутерний еластичний шнурок.

З набором із фетру модну сумочку тепер можна зробити самостійно! Творити з м’якого теплого фетру одне задоволення! За кольоровою покроковою інструкцією дитина легко вишиє, прикрасить і пошиє сумочку користуючись матеріалами з набору. Творчість буде безпечною завдяки спеціальній дитячій голці. У складі набору: дві перфоровані деталі з фетру, нитки, намистини, ґудзик, дитяча пластикова голка, шнур, інструкція.

ВСІ НОВИНИ