9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новинка компанії «Тетрада»: багаторазові тканинні маски

Компанія «Тетрада», один із провідних українських виробників зошитів і шкільної канцелярії, презентувала корисну актуальну новинку. Тепер підприємство виробляє тканинні багаторазові маски: однотонні й кольорові, з внутрішньою кишенькою для змінного фільтра, з фіксатором для регулювання довжини гумки.

Маски компанії «Тетрада» можна прати й прасувати. Верхній шар виконується з габардину, а внутрішня частина, що торкається обличчя, – зі стовідсоткової бавовни. Всередині маски є кишеня, в яку можна вкладати додаткові фільтри.

Пласка форма дозволяє складати маску, роблячи її зручною при використанні, зберіганні та транспортуванні. Її конструкція забезпечує щільне прилягання до обличчя, а велика поверхня фільтрувального матеріалу сприяє якісному очищенню повітря. Гумку на масці можна регулювати, отже вона буде зручною для будь-якого обличчя.

На замовлення компанія «Тетрада» може наносити малюнки або логотипи, роблячи маску корисним корпоративним сувеніром. Підприємство постачає власні маски як у роздріб, так і гуртовими постачаннями, співпрацює з магазинами, дистриб’юторами. Можливе також пошиття масок на замовлення мінімальною партією у 100 штук.

Деталі на сайті: tetrada.ua

ВСІ НОВИНИ