9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новинка сезону 2021 – ручки ТЕТРАДА

Компанія «ТЕТРАДА» оголосила про появу новинки у власному асортименті – ручок під власним брендом. Ручки найвищої якості виготовляються в Індії на замовлення компанії, адже саме ця країна зараз є лідером за об’ємами виробництва письмового приладдя.

В асортименті «ТЕТРАДА» будуть гелеві ручки WHITE SHARK із синім, чорним і червоним чорнилом та ручки пиши-стирай FUNK із синім чорнилом. Компанія також матиме три лінійки масляних ручок: сині POLO та MAX WRITER та дитячі STYLO.

Всі ручки TM «ТЕТРАДА» виготовляються відповідно до міжнародних стандартів безпеки і якості. Корпус ручок зроблений з екологічно чистого пластику. У виробництві використовуються якісні чорнила зниженої в’язкості, а також швейцарський голчастий пишучий вузол (NSTC Tip), який ідеально взаємодіє з ними.

Пишучі вузли мають найпопулярнішу товщину – 0,6 мм, 0,7мм і 1,0 мм. Всі ручки м’яко пишуть, не «течуть» і забезпечують максимальну довжину письма. Гарантована довжина письма 800 метрів для гелевих та 1200 метрів для кулькових масляних ручок.
Компанія працює з гуртовими і роздрібними покупцями, співпрацює з магазинами та дистриб’юторами.

Джерело: facebook.com/Tetradaa

ВСІ НОВИНИ