9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новинки для школи та офісу на стенді «АКС ТРЕЙД»

Кожен дорослий пам’ятає свій шкільний рюкзак і пенал, в якому були ручки, олівці лінійки, гумки, чинки, ножиці. Сучасні пенали школярів – таке ж джерело потрібних дрібниць, не тільки корисних, але й просто прикольних.

Компанія «АКС ТРЕЙД» на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ покаже оригінальні шкільні канцелярські новинки від торгової марки CLASS: ергономічні ножиці з вставками, ексклюзивні чинки, різнокольорові принтовані гумки, прогумовані лінійки-браслети, нову серію фломастерів, які будуть писати дійсно довго. У числі новинок шкільної канцелярії від ТМ УМКА буде м’який яскравий пластилін, різні набори гелевих ручок для декору, декоровані олівці в пластикових дисплеях.

На стенді також буде нова яскрава колекція каркасних і м’яких ранців найвищої якості від ТМ CLASS. А ще – новий асортимент ранців бездоганної якості від ТМ RAINBOW, різноманітний вибір рюкзаків для тінейджерів від ТМ SAFARI.

Ще один напрямок компанії «АКС ТРЕЙД» – офісна канцелярія – поповниться новинками від ТМ SCHOLZ. Це ножиці серії HiTech з титановим покриттям і об’ємними 3D лезами, нова серія пластикових папок оригінальних кольорів. Будуть і новинки від ТМ NORMA: клей-олівець на PVP основі, папки з кнопкою серії Pastel, економічні ножиці з прогумованими ручками.

Відвідайте стенд компанії «АКС ТРЕЙД» на виставці СВІТ КАНЦЕЛЯРІЇ.

ВСІ НОВИНИ