9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Новий «Великий ілюстрований атлас світу» від видавництва «Кристал Бук»

Українські книговидавці – найсильніші у світі! Попри всі складнощі військового стану, вони продовжують працювати й видавати цікаву та корисну навчальну літературу для українських дітей.

Цього літа видавництво «Кристал Бук» представило свій новий «Великий ілюстрований атлас світу». Це видання з категорії науково-популярної літератури, яке містить найбільш актуальні відомості про 6 континентів, 137 країн світу і 20 000 географічних об’єктів.

В атласі викладене все найцікавіше і найважливіше: карти із позначеннями основних міст, короткі відомості з історії, економіки й політики, ілюстрації із чималою кількістю деталей. Про кожну країну також можна дізнатися усе, чим вона цікава: як виглядає справжній замок графа Дракули у Румунії, де росте едельвейс в Австрії, як працює Міністерство щастя у Бутані тощо. На полях також наведені цікавинки й незвичні факти: «кінотеатри Польщі не вказують на квитках місця», «в Німеччині – найбільша кількість зоопарків у світі»…

Гортати й перечитувати атлас можна скільки завгодно разів, адже якість друку і паперу тут відмінна. Палітурку зробили такою, щоб її важко було порвати. А для внутрішнього блоку обрали крейдований папір – він щільний і блищить, як новенький журнал.

Видавництво «Кристал Бук» займає одну з провідних позицій у вітчизняному сегменті дитячої та прикладної літератури. Компанія видає більше 1500 найменувань і постійно доповнює асортимент новими виданнями.

Джерело: crystalbook.com.ua

ВСІ НОВИНИ