9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Оригінальні дошки та настінні планери від Компанії ТСО

Компанія ТСО – український виробник презентаційного обладнання. Підприємство виготовляє дошки різних форматів і меблі для навчальних закладів, фліпчарти для офісів та зручні навісні органайзери для дому.

В асортименті фліпчартів можна знайти класичні моделі з білою магнітною поверхнею в алюмінієвому профілі з регулюванням висоти. А можна обрати незвичайні фліпчарти з поверхнею для писання крейдою у зеленому або чорному кольорах. Всі фліпчарти такого типу мають розміри поверхні для письма 700х1000 мм і регулюються на висоту 1100-1800 мм.

Для шкільних навчальних закладів компанія виготовляє справді вражаючий асортимент дошок – для писання крейдою чи маркерами, з різними варіантами розкреслення або комбіновані з кількома видами поверхонь. Приверне увагу також оригінальна дошка з дерев’яним органайзером.

Цікаво, що Компанія ТСО допоможе організувати не лише робочі процеси, але й спланувати особистий час. Виробник має зручні й оригінальні навісні планувальники у вигляді магнітно-маркерних дошок. Вони можуть бути розміру 600х900 мм і розкресленими по днях тижня, з годинами чи без, по днях місяця чи мати вигляд трекера звичок. Планери у більш компактних розмірах – 600х450 мм, 300х450 мм або 300х200 мм – можна вішати на стінку над робочим столом або на холодильник. Вони розкреслені під різні завдання: планувати день чи тиждень, слідкувати за фінансами, мотивувати себе на досягнення мети або мріяти про подорожі.

ВСІ НОВИНИ