9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Paper Saver – екологічний органайзер без паперу

Тренд на екологічність канцтоварів стабільно зберігається останні кілька років. Виробники шукають різні способи виготовляти зошити, блокнот так, щоб не зашкодити природі. Далі за інших пішов австралійський стартап Paper Saver – він випускає органайзери, які зовсім не містять паперу.

Ні, виробник не пропонує відмовитись від записів. Але замість того, щоб клеїти, кріпити, підшивати чисті аркуші, він пропонує покупцям скористатися чернетками. Логіка стартапу Paper Saver дуже проста. Адже протягом місяця, року на кожному офісному столі збирається чимала кількість паперу, друкованого лише з однієї сторони. Чистий аркуш чудово підійде для повсякденних записів.

Paper Saver – це низка органайзерів, всередині яких є резинка – тримач для сторінок. Необхідно просто зафіксувати нею ваші аркуші. Виробник пропонує кілька видів обкладинок. Це тверда палітурка з якісного шкірзамінника у кількох яскравих кольорах на вибір. Для любителів натуральної шкіри Paper Saver також пропонує класичний органайзер з додатковою внутрішньою обкладинкою з картону, що також має кишені для візитівок чи карток. Ті ж, кому до вподоби м’які фактури, можуть обрати органайзер з фетру з’єднаний з невеличким пеналом для письмового приладдя.

Джерело: papersaver.com.au

ВСІ НОВИНИ