9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Паперовий Еко Світ – український виробник еко-паперу

Як виробникам, так і споживачам в усьому світі хочеться, щоб канцелярська продукція була не лише якісною, але й екологічною. Особливо приємно відзначати, щоб виробники еко-продукції з успіхом працюють в Україні.

Компанія «Паперовий Еко Світ» намагається використовувати якомога більше матеріалів українського виробництва та виготовляє більшість своїх товарів з переробленої вторинної сировини. Компанія має в асортименті офісний папір, папір для творчості, пакети для продуктів, записники та блокноти, а також оригінальні листівки та пакування для подарунків.

Офісний папір компанії можна використовувати для друку з будь-якою офісною технікою. «Паперовий Еко Світ» виготовляє його у форматах А3 та А4, в різних ступінях щільності – 70, 75 та 80 г/м2, білого, бурого чи кремового кольору.

Серед еко-блокнотів можна обрати багато варіантів обкладинок – крафтових, кольорових, з візерунками чи з висічками. Всі вони мають тверду картонну обкладинку та кріплення на пружині. Внутрішній блок може мати 50 або 96 аркушів білого чи кремового паперу з лінуванням у клітинку, лінію чи крапку, або ж із чистими аркушами.

ВСІ НОВИНИ