9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
9-11 жовтня 2024
ВЦ «АККО Інтернешнл»

Передові інновації – запорука успіху компанії «КОЛОП»!

Вперше на ринку штемпельної продукції України і світу – електронний штамп e-mark, який дозволяє створювати, змінювати в редакторі, використовуючи безкоштовний електронний додаток, і ставити повнокольорові відбитки на різних поверхнях (абсорбуючих – папір, картон, дерево, тканина і т.д. і на неабсорбуючих – скло, пластик, метал та ін., для яких розроблені спеціальні наклейки).

Штамп з’єднується з вашим мобільним пристроєм (наприклад, смартфоном або планшетом на базі Android 5.0 і iOS 11 і вище) через мережу Wi-Fi. Відбитки передаються швидко і їх можна ставити відразу. Чотири ескізи для штампування можуть використовуватися в автономному режимі без підключення до програмного забезпечення. Спеціальний змінний довговічний картридж дозволяє робити відбитки ваших логотипів, зображень і тексту в кольоровому режимі. Електронний додаток e-mark автоматично змінює час, дату і функції нумерації.

Є можливість легко створювати QR- або штрих-коди у додатку e-mark для негайного використання. Відмітки на боках електронного штампа забезпечують надійне позиціонування на документах за допомогою передової технології датчиків. Відбиток може бути висотою до 14 мм і довжиною 150 мм.

Вбудована батарея зберігає заряд до п’яти годин при безперервному маркуванні і навіть довше при виконанні лише кількох відбитків. Акумулятор заряджається протягом 2,75 годин від 0 до 100%. У комплектації – док-станція для швидкої зарядки і захисту від висихання друкуючої головки.

Можливості картриджа залежать від декількох факторів, включаючи розмір і покриття чорнилом відбитків. Можна зробити близько 5000 відбитків розміром 14 мм x 100 мм з покриттям близько 15%. Оптичний датчик забезпечує контроль швидкості для отримання найкращих і надійних відбитків.

Фото: emark.colop.com

ВСІ НОВИНИ